MUSER OTOMASYON , Endüstriyel otomasyon ve robotik kontrol temelinde sürekli yenileşim gösteren teknoloji gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, yurt içinde ve yurt dışında  tüm endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde mühendislik düzeyinde çözümler üretmek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur.

Uzman kadrosu ve teknik departmanı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmak amacıyla ”Üst düzey kalite , Uygun maliyet, Zamana riayet ” prensiplerini ilke edinmiştir.

Muser otomasyon çalışma ekibi, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına uygun üretim ve hizmeti sunarken müşterilerine sürdürülebilir kazanç sağlamak amacıyla kaliteyi birincil araç olarak benimsemiştir.
 

Muser otomasyonun hedefi, hem müşterileri tarafından güvenilir bir firma olmak hem de müşterilerimizle kurulan sağlam diyaloglar ve dostluk ilişkileri ile işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirerek birbirlerine destek olmaktır.

Muser Otomasyon, Schneider Electric sistem entegratörlüğüne sahip olup Siemens, Omron, ABB, Delta, GMT vb. birçok farklı marka ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.