Otomotiv Sektörü

ELEKTRİK
OTOMASYON
Saha Testleri ve Devreye Alma
PROJELENDİRME

 PROSES OTOMASYONU  Otomotiv Sektörü


OTOMOTİV SEKTÖRÜ

 

MUSER Otomasyon, ihtiyaç duyulan ürünleri uzman kadrosuyla müşteri isteğine uygun şekilde otomasyon sisteminizi kurup, otomasyon işlemi sırasında gerekli olan verimli, hızlı ve tekrarlanabilirlik hassasiyeti yüksek üretim gerçekleştirir. Maksimum kabiliyet, emniyet ve ekonomik maliyet geçerlidir. Yenilikçi çözümlere sahiptir ve size pazarda ciddi bir rekabet avatajı sağlar. SCADA sistemlerini kullanıp proces hakkında analiz raporlaması yapıp görüntülü bilgiler vererek kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca uzaktan erişimi istenildiği takdirde mümkün kılar.

 

MUSER Otomasyon, yenileşim kültürünü benimsemiş bir firma olarak üretim hatlarınızda varsa gerekli olan düzenlemeler için sistem geliştirme veya yeni üretim hatlarınız için otomasyon sistem tasarımı konularında sizlere destek sağlamaktadır.

 

Materyal uygulamaları, hata kontrolü, presleme, taşıma, kesme, kontrol sistemi tasarımı, imalatı, devreye alınması, Kartezyen robot otomasyonu, test makinaları, esnek üretim sistemleri, seri üretim montaj hataları vs. hizmetleri sağlanmaktadır.