Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri

 MAKİNE OTOMASYONU  Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri

SERVO TABANLI HAREKET KONTROL SİSTEMLERİ ( SERVO MOTOR KONTROLÜ - OTOMASYONU  )

 

Muser otomasyon, uygulamalarınızda ihtiyacınız olan hareket kontrol sistemleri için gerekli olan çözümü isteğinize uygun şekilde en yüksek verim ve en düşük maliyet ile sunar.

 

Pozisyon, hız ve tork kontrollerinden herhangi birinin veya daha fazlasının gerektiği sistemlerde servo motor ve sürücü konfigürasyonu ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda belirlenir, size özel çözümler geliştirilir.

 

Kalender uygulaması - Mevcut hatla senkron olarak çalışacak silindirlerin kontrolü için hız ve tork kontrolü gerçekleştirilmiştir. Proje kapsamında Siemens  servo motor, sürücü ve PLC kullanılmıştır.

 

Parça düzeltme - 3 farklı konumda parça düzeltme işleminin gerçekleşmesi için özel tasarlanan bir makinada pozisyon kontrolü gerçekleştirilmiştir. Delta marka servo motor, sürücü ve PLC kullanılmıştır.

 

Ürün yerleştirme - Isıl işleme tabi tutulan metal ürünleri taşıyan konveyör sistemine, bu ürünleri otomatik olarak yükleyebilen kartezyen sistemin pozisyon kontrolü öğretme yoluyla gerçekleştirilmiştir. Proje kapsamında mevcut Toshiba marka servo motor ve sürücüler ile GMT marka PLC kullanılmıştır.


Video Galeri

Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri
Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri
Fotoğraf Galeri
Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri
Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri2
Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri3
Servo Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri4