Özel Tasarım Makine Otomasyonları

 MAKİNE OTOMASYONU  Özel Tasarım Makine Otomasyonları

ÖZEL TASARIM MAKİNE OTOMASYONLARI

 

Muser Otomasyon, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan veya geliştirilen makinaların ve/veya sistemlerin otomasyonlarını birçok alanda özel tasarım makine otomasyonları gerçekleştirebilir.

 

Özel tasarım sistemlerin otomasyonlarının müşteriye özel olması piyasada rekabetçi bir avantaj sağlamakla birlikte iyi bir takım çalışması sayesinde düşük maliyet ve üst düzey kalite elde edilebilmektedir.

 

Bu kapsamda Muser otomasyon farklı sektörlere özel tasarım makine otomasyonları gerçekleştirmiştir.

 

Bunlardan bazıları otomotiv sektörü parça imalatı yapan firmalar, özellikle gıda sektörüne paketleme ve kolileme sistemleri geliştiren firmalar, arge ve ürge  çalışması yapan firmalar.

 

Parça Düzeltme - Firma tarafından uygun ölçülerden olması istenen özel bir parçanın mekanik darbeler yoluyla ve sürekli ölçülerek düzeltme işlemi gerçekleştirilmiştir. Schneider marka M221 model PLC kullanılmıştır.

 

Özel Tornalama Tezgahları - İstenen ölçülerdeki özel bir parçanın istenen eksenlerde tornalanması ve pürüzsüz olacak şekilde son halini almasının otomasyonu gerçekleştirilmiştir. Schneider marka MM221 model PLC kullanılmıştır.


Fotoğraf Galeri
Özel Tasarım Makine Otomasyonu
Özel Tasarım Makine Otomasyonu2